Ubezpieczenia dla firm, instytucji oraz osób prywatnych.

Dom i samochód

Niemal każdy z nas posiada dom lub mieszkanie, a większość z nas ma również samochód. Często są to dwa elementy majątku, które są najwięcej warte. W związku z tym, pomijając ubezpieczenia obowiązkowe, takie jak OC auta, warto pomyśleć o ubezpieczeniu się od nieprzewidywalnych zdarzeń.

Zaproponuję Państwu odpowiednio dobrane do charakteru i wartości majątku nieruchomego lub ruchomego, ubezpieczenie przed skutkami wystąpienia zdarzeń losowych, takich jak kradzież czy uszkodzenie.

Ubezpieczenie domu/mieszkania – wspólnie znajdziemy wariant odpowiedni dla właścicieli: prywatnych nieruchomości mieszkalnych (także w trakcie budowy), nieruchomości mieszkalnych pod wynajem, kredytobiorców zmuszonych do ustanowienia cesji na kredytodawcę czy właścicieli domów / działek letniskowych. Oferta jest bardzo elastyczna.

Ubezpieczenie samochodu – zapraszam zarówno osoby chętne do zawarcia umowy tylko na obowiązkowe ubezpieczenie OC, jak i zdecydowanych na rozszerzony pakiet ubezpieczeń. AC i NNW nie są prawnie wymaganymi ubezpieczeniami, jednakże ich posiadanie daje bezcenny spokój, a także może się okazać nieocenione w przypadku konieczności skorzystania z nich.


Serdecznie zapraszam do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego.

Oferujemy ubezpieczenia: